Menu Close

STEAM VEIKLA

                                                                                                                  Kūrybinės dirbtuvės „Velykinis Kiaušinis“  

„Kačiukų“ grupės vaikai pasitiko Velykas kiek neįprastai – jie kūrė margučius iš konstruktoriaus detalių ir geometrinių figūrų. Atsiskleidė vaikų kūrybiškumas, išradingumas, gebėjimas bendradarbiauti. Nepriklausoma komisija – vaikai iš „Pelėdžiukų“ grupės išrinko labiausiai patikusius kūrybinius darbus.

Už savo indėlį jie sulaukė padėkos žodžių ir netikėtos staigmenos.

Dėkojame pedagogei Marijai už kūrybinę idėją ir Ritai už palaikymą.20210407_10585720210407_105917 20210407_105906

  

                                                                                                                             Eksperimentinė veikla: „Augantys kamuoliukai“

„Bitučių“ gr. vaikai atliko smagų eksperimentą su spalvotais vandens kamuoliukais. Stebėjo ir matavo iki kokio dydžio jie „užauga“, kaip kinta jų spalva kai kamuoliukai povandeniu ir kai jie rankose arba tiesiog gaudė kamuoliukus rankomis ir skaičiavo kiek ir kokios spalvos kamuoliukų pavyko sugauti. Atliko tyrimą: ar išdžiūvę vandens kamuoliukai gali prisigerti vandens ir užaugti pakartotinai, ar juos galima naudoti daugkartinėms veikloms.

Tai ne tik įdomi veikla, bet ir smulkiosios motorikos bei rankų ir akių koordinacijos, taktilinių (lytėjimo) įgūdžių lavinimas. Pasitelkus nepralaidžias vandeniui priemones (balionai, guminės pirštinės) galima pasigaminti sensorinių žaisliukų.

Inžinerinė veikla: “Namai namučiai”

Sausio 22 d. “Zuikių“ grupės vaikai, padedami auklėtojos J. Dankovskajos, tapo mažaisiais inžinieriais. Veiklos „Namai namučiai“ metu kartu su auklėtoja aiškinosi, kokias sudedamąsias dalis turi namas, kelių aukštų būna, kokių spalvų, ar namas reikalingas tik žmogui? Keliaudami iš vienos grupės vietos į kitą prie iš anksto pedagogės išdėliotų priemonių (būda, tvartas, skirtingų aukštų namai) bandė apibūdinti matomus statinius, papasakoti kas juose gyvena. Apžiūrėję skirtingų aukštų, spalvų namus, kuriuos kai kurie vaikai projektavo ir konstravo namuose padedami tėvų, ugdytiniai kibo į darbą: kas iš konstruktoriaus skirtingų spalvų detalių, kas iš popieriaus projektavo ir  konstravo namus.

Pažinimų, atradimų, tyrinėjimų savaitė, Boružėlės (3-4m)

Sniego paslaptys, Kačiukai ((5-6m)

Sniego paslaptys, Pelėdžiukai (priešmokyklinė gr.)

Tyrinėjimo savaitė, Kačiukai, Zita (5-6m.)

Žiemos pokštai, Bitutės (4-5)

Sniego passlaptys , Kregždutės(4-5 m.)

5-7-m.-vaikų-virtualaus-gyvenimo-ypatumai

Rasos arbatos svetainė 2020-01-12

Skip to content