Gerbiami tėveliai,

 bendruomenės vardu dėkoju už paramą darželiui. Noriu pasidžiaugti, kad 2020 m. Jūsų iki 1,2% gyventojų pajamų mokesčio parama sudarė 3164,30 Eur.

Nuoširdžiai

Angelika Genevičienė

Lėšų panaudojimo ataskaita

 

Parama įstaigai

Skirdami iki 1,2% gyventojų pajamų mokesčio nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš Jūsų praeitais metais valstybei  jau sumokėto pajamų mokesčio.

Suteikta parama bus panaudota lopšelio-darželio lauko žaidimų įrenginių įsigijimui.

Apie labdaros ir paramos lėšų panaudojimą aptariame Darželio Tarybos susirinkimuose ir atsiskaitome pasibaigus kalendoriniams metams.

 

                                                                                                                                                                                               Direktorė Angelika Genevičienė

_______________________
 
 

Primename, kad galima teikti prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį (FR0512 forma). Kviečiame prašymus teikti būtent elektroniniu būdu — per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS).

Aktualūs pakeitimai skiriant pajamų mokesčio dalį paramai:

Įgyvendinus mokesčių reformą, nuo 2019 m. 1,289 karto (iki mokesčių) padidintas darbo užmokestis, taip pat pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, todėl pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys:

  • Paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams, išskyrus profesines sąjungas ar jų susivienijimus) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.);

  • Politinėms partijoms — iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.);

  • Profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams — iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.).

Nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. 

Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki liepos 1 d.

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje.

Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus atvykus į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.

 

 

Rekvizitai:

 

Įmonės kodas 290023730

Vilniaus m.lopšelis-darželis "Žibutė"

Architektų 62, Vilnius LT-41109

AB SEB BANKAS

Sąskaita: LT 497044060004049354