Menu Close

Grupės

 

Darželyje yra 6 grupės:

2 lopšelio grupės, 3 ikimokyklinės grupės, 1 priešmokyklinė grupė

„Boružėlių“ 1 grupė (2-3 m. lopšelis)

Logo Zibute.pdf_page_1

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą:
 
•   Jolanta Makarskaitė – Staniulienė
•   Laima Šliužienė
 

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėja:
 • Alina

 

„Zuikių“ 2 grupė (2-3 m. lopšelis)

 
Logo Zibute.pdf_page_2
 

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą:

•  Jurgita Baranauskaitė
•  Sandra Nemcevienė
•  Rasa Sadauskienė
 
 
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėja:

• Daiva Bilevičienė

 
  
„Kačiukų“ 3 grupė (3-4 m.)
 
Logo Zibute.pdf_page_3 
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą:
 
•   Zita Urbonienė
•   Rasa Sadauskienė
 

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėja:

•  Edita Kunigelienė

•  Nijolė Teresė Žvejienė

 

„Kregždučių“ 4 grupė (6-7 m. priešmokyklinė.)

Logo Zibute.pdf_page_6

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą:
 

•   Marija Ašmenskienė
 
Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą:
 
•  Diana Skrebutėnienė
 

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėja:

Rita – Ona Četyrkienė

 

„Pelėdžiukų“ 5 grupė (5-7 m.)

Logo Zibute.pdf_page_5

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio/ikimokyklinio ugdymo programą:

•  Jurgita Vaičiukevičiūtė

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą:

•   Jadvyga Dankovskaja

 

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėja:
•   Ana Makarskienė

 

„Bitučių“ 6 grupė (4-5 m.)

Logo Zibute.pdf_page_4

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą:

•  Tatjana Ivčenkienė
•  Sandra Nemcevienė
 
Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėja:
•   Lilijana Balcevič

 

_____________________________________

Taip pat su vaikais dirba šie specialistai:

Edita Caronkienė meninio ugdymo pedagogė

Paulius Cinelis fizinio lavinimo mokytojas

Karolis Kašėta plaukimo instruktorius

Pagalbos mokiniui specialistai:

Rūta logopedė, spec. pedagogė

Kristina psichologė

Rasa socialinė pedagogė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Skip to content